TRD060D10K Din Rail Solid State Relay SSR DC Control DC 10A 1-60VDC Output 5V 12V 24V 32VDC Input Electric Voltage Relay Module
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • Solid State Relays
  • Power Source : DC
  • Theory : Solid State Relay
  • Contact Load : Low Power
  • Model Number : TRD060D10K
  • Voltage : 48V